Skip to content

Tev piestāv drosme

“Es varu” 1 gada jubilejas maratons

Paldies, ka esi bijis kopā mani ar jau veselu gadu! 🥳

Lai godam nosvinētu to, ko mums šī gada laikā ir kopīgi izdevies īstenot, aicinu Tevi piedalīties “Es varu” dzimšanas dienas maratonā no 27. februāra līdz 10. martam. Esmu sagatavojusi vērtīgiem pasākumiem un jaukiem pārsteigumiem piepildītu programmu, lai iedotu priecīgu startu mūsu kopienas otrajam gadam. Nāc pats un paņem līdzi draugu!

Piedalies bezmaksas praktiskajās nodarbībās:

  • 04.03. plkst. 17.00 Praktiskā nodarbība “Labbūtības ieradumi Tavai izaugsmei” – nodarbība, kuras laikā iepazīsim labbūtības ieradumus, ar kuru palīdzību varam justies enerģiski un mundri, lai gatavotos pavasara un vasaras mērķu sasniegšanai. Labi justies fiziski un emocionāli nav ekstra, bet investīcija sevī, lai varam ar prieku tiekties pēc saviem mērķiem un atbalstīt citus.
  • 09.03. plkst. 17.00 Praktiskā nodarbība “Līdzjūtība pret sevi – saki STOP iekšējam kritiķim” – nodarbība, kuras laikā mācīsimies atpazīt iekšējā kritiķa balsi un izmēģināsim vingrinājumus, kas palīdzēs ikdienā būt par atbalstošu draugu sev pašam. Mums katram ir vajadzīgs līdzjutējs īpaši brīžos, kad kļūdāmies vai piedzīvojam grūtības – kāpēc lai tie nebūtu mēs paši sev?

Piesakies: https://esvaru.lv/praktiskas-nodarbibas/

Atbalsti sevi pārmaiņās, izmantojot Es varu īpašo dzimšanas dienas cenu:

  • 08.03. plkst. 17.00 transformācijas spēles sesija nelielā grupā (līdz 4 cilvēkiem)

Piesakies: Pieteikties spēlei

Pārsteigumi no TU VARI! grāmatas:

  • Iegādājies grāmatu TU VARI! un saņem jaunās pavasara uzlīmes bez maksas 🌞: Iegādāties grāmatu
  • Ja Tev jau ir grāmata, saņem uzlīmes bez maksas, apmaksājot tikai piegādes izmaksas 💌: Iegādāties uzlīmes

Piedalies sarunā par idejas attīstīšanu:

  • 07.03. plkst. 12.00 IG Live runāsim par zīmolu attīstības sākumposmu ar pavisam zaļu un svaigu biznesa ideju, ko ieteicams darīt un no kā izvairīties, kā arī “Es varu” pieredzes stāsts. Pievienojies sarunai ar @esvaru.lv un @soctiklu_izaugsmes_studija

 

Plāno laiku produktīvi

  • Izmanto bezmaksas iespēju saņemt dienas plānotāju, kas palīdzēs fokusēties uz Taviem lielajiem mērķiem, dienas prioritātēm, kā arī atvēlēt laiku savai labbūtībai