Skip to content

Meistarklase “IG un atvaļinājums – vai tie ir savienojami?”

Ilgi gaidītais atvaļinājums, pelnīta atpūta, laiks man.. PAGAIDI! Bet kā ar Instagram? Ko darīt ar biznesa kontu? Vai es vispār drīkstu atpūsties arī no Instagram? Kā man to izdarīt tā, lai nekaitētu savam kontam un arī savai sirdsapziņai?

Ja Tu veido saturu Instagram un reizē saskaries ar grūtībām sabalansēt laiku darbam un pilnvērtīgai atpūtai, un galu galā jūti, ka izdegšanas risks ir tepat aiz stūra – Tu esi īstajā vietā!

Piesakies meistarklasei, kurā runāsim par svarīgāko:

  • veiksmīga laika plānošana, veltot laiku darbam un pilnvērtīgai atpūtai
  • kā sagatavoties atvaļinājumam, lai pēc tam Tevi nemocītu sirdsapziņas pārmetumi
  • kā strādā Instagram algoritms un kā tam likt strādāt Tavā labā
  • kā plānot saturu uz priekšu un kā attīstīt kontu pēc atvaļinājuma
  • praktiski padomi un paraugdemonstrējumi Instagram satura veidošanai
  • atbildes uz Taviem jautājumiem
  • DARBOSIMIES PRAKTISKI!

 

Meistarklase notiks tiešsaistē: 18. augustā plkst. 18.00 (ilgums ~3h)
Meistarklases cena: 35 EUR
Darba valoda: latviešu

Meistarklasi vadīs:

Diāna Straume (@soctikli.lv) – zīmola “Soctikli.lv” idejas autore. Diānas specialitāte ir sociālo tīklu mārketings jeb kā klienti viņu dēvē arī par “soctīklu guru”. Diāna palīdz biznesa kontu īpašniekiem veiksmīgi attīstīties sociālajos tīklos, vienlaikus pati nemitīgi papildina savas zināšanas.

Andra Strautiņa (@esvaru.lv) – biznesa uzsācēju mentore, lektore un uzņēmēja, kura īpašu uzmanību velta labbūtības jautājumiem un apzinātai līderībai, kas ir atslēga, lai aizņemtajā ikdienā saglabātu līdzsvaru un ar gandarījumu sasniegtu rezultātus. Andra ir izdevusi grāmatu visai ģimenei “TU VARI!”, kas iedrošina noticēt savām spējām un sapņot drosmīgus sapņus.

Piesakies jau šodien:

Lai pieteiktos meistarklasei, aizpildi zemāk esošo pieteikuma anketu. Pēc pieteikuma saņemšanas nosūtīsim apstiprinājuma vēstuli uz Tavu norādīto e-pasta adresi. Ja nesaņem apstiprinājuma e-pastu, sazinies ar mums, zvanot vai rakstot 22474765 (Diāna), un Instagram, Facebook profilā – @soctikli.lv.

Pieteikuma anketā būs arī vairāki papildu jautājumi, kuri palīdzēs mums sagatavot meistarklases saturu maksimāli atbilstošu Tavām vajadzībām, tāpēc aicinām veltīt pāris minūtes laika, atbildot uz tiem.